המפעל עוסק בייצור שפופרות מפלסטיק ומאלומיניום לתעשיית הקוסמטיקה תרופות ושימושים נוספים.

תהליכי היצור כוללים אקסטרוזיה (שיחול) ליצירת השפופרת ופעולות נוספות כגון: הדפסה, הטבעה אריזה ועוד.

המערכת פועלת לצד מערכת המידע M3. המערכת משמשת את מחלקת התפ"י . תוצאות התכנון משרתות גם את גורמי שיווק במפעל לצורכי משלוחים והמכלה.

ייחודי ליישום זה הינו שילוב של תכנון והקצאת חומרי גלם וחומרים המיוצרים ע"פ תזמון היצור הצפוי, מצב הזמנות רכש ומלאי קיים.

לחברת פלניט :

לחברתנו היו מספר מגבלות: קושי להציג בצורה ויזואלית את כלל ההזמנות בארגון וחשיפתם לעובדים כולל הנהלה בכירה, קושי בתכנון פרויקטים לטווח ארוך בארגון, לראות ולהבין מתי נייצר כל עבודה, ומתן התחייבויות ללקוחות ללא איחורים בזמני אספקה.
יצאנו לדרך עם חברת פלניט ויחד הצלחנו לתת מענה לבעיות הנ"ל ומעבר לכך:

1.      בזכות תכנה זו הצלחנו לצמצם משמעותית את הפיגורים החוזיים (עליה ב- OTD) ובכך שיפרנו את מוניטין החברה וגם צמצמנו קנסות + שליחויות מיוחדות (משאיות / הטסות).
2.      מצליחים לפקח יותר על SETUP ויעילות בקווים.
3.      קיבלנו את היכולת לתכנן לטווח ארוך, ולא רק לטווח הקצר, ובכך לקבל פרויקטים גדולים וארוכי טווח.
4.      כל הארגון חשוף להזמנות בכל קו וקו.
כל זאת תוך כדי שקיפות לכלל הארגון בלחיצת כפתור אחת בלבד…
כמו כן הארגון שלנו פתח חברה נוספת מעבר לים וגם שם בוצעה הטמעת התכנה וכיום יש לנו את היכולת לשלוט תכנונית ממטה החברה, לראות ולתת תמיכה בכל מה שקורה בקווים הנוספים הקיימים בארגוננו באותה לחיצת כפתור.
חברת פלניט נותנת תמיכה ומענה מהיר, מספקת פתרונות יצירתיים ולא שגרתיים, עם אוזן קשבת לצרכים החדשים אשר מגיעים מלקוחותינו וגורמים לנו ליצור סביבת עבודה אשר משתנה כל תקופה ובכך להישאר בחוד החנית.
ועל כל זאת אני מודה לכם. מאחל לכם הצלחה ושתמשיכו לעשות מה שאתם עושים בצורה הטובה ביותר.

בהוקרה,
נועם קנפו
מנהל מחלקת תפ"י לגין טובופלסט